POŠTOVNÉ ZDARMA (PPL) pro objednávky nad 1200kč Více informací
Hong Shui Taiwan Oolong

Hong Shui Oolong - 50g

Golden Osmanthus Oolong Taiwan

Golden Osmanthus Oolong

Strawberry oolong

Hodnocení:
100 % of 100
Již od 159 Kč

Strawberry Oolong je výtečný polozelený čaj, který snadno identifikujete podle ručně rolovaných čajových lístků a nezaměnitelné, sladké chuti s vůní čerstvých jahod.

Země původu: Taiwan, Zhu Shan, Nantou (ruční sběr)

Dostupnost: Skladem
Posledních %1
SKU
600003

Své unikátní aroma získává Strawberry Oolong díky stoprocentně přírodnímu jahodovému extraktu, který je postupně přimícháván k čajovým lístkům. Vzniká tak originální čaj s jahodovým aroma.


Pokud jste ještě oolong nezkoušeli, okrádáte se o jeden z nejzajímavějších chuťových zážitků. Všechny Oolongy pochází z čínského čajovníku zvaného Camellia sinensis, který se člení do dalších variant – čínské, assámské a indonéské. Ty se samozřejmě liší velikostí, zabarvením čajových lístků i vzrůstem samotných čajovníků. Aby z čajových lístků vznikl pravý polozelený Oolong, je nutné včas ukončit proces oxidace. Oolongy nikdy nejsou plně oxidované, což jim dodává svěží a lehkou chuť.

Strawberry Oolong Vás jistě překvapí svou výrazně mléčnou chutí se smetanovými tóny, která uspokojí i ty nejnáročnější čajové gurmány. Je vhodný pro přípravu více nálevů, z nichž za nejlepší je považován třetí a čtvrtý nálev. Po dalších nálevech již čaj ztrácí své krásné jahodové aroma. Strawberry Oolong výborně chutná také připravený jako ledový čaj.

Kultivar: TTES 12, JinXuan 
Míra oxidace: 10-15%

Výrobce: Gringos & Tea s.r.o., Žižkova 703/72, Ústí nad Labem, 400 01
Skladování: Uchovejte v temnu a suchu
Minimální trvanlivost: 2 roky

Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Strawberry oolong
Vaše hodnocení