POŠTOVNÉ ZDARMA (PPL) pro objednávky nad 1200kč Více informací
oolong Ali Shan

Ali shan oolong 50g

Gui Fei Oolong

Gui Fei Oolong - 50g

Milk Oolong

Hodnocení:
100 % of 100
Již od 165 Kč
Jen o jediném čaji na světě se dá říci, že jeho chuť i vůně připomíná slazené mléko. Když se navíc jedná o vysokohorský polozelený oolong je jasné, že máme co do činění s opravdovou lahůdkou pro čajové gurmány. Země původu: Taiwan
Dostupnost: Skladem
Posledních %1
SKU
600004

Milk Ooolong, neboli Jin Xuan Nai Xiang, je čaj opředený řadou tajemství. Co přesně ovlivňuje sladkou chuť a karamelově mléčnou vůni „mléčného oolongu” není přesně známo a výrobní proces je výrobci přísně střežen.


Můžeme se dočíst, že při procesu zpracování a následném zavadnutí čajových lístků je používána mléčná pára nebo například, že čajové lístky jsou po zavadnutí namáčeny v mléčné esenci. O výrobě mléčného oolongu se traduje také mnoho legend a pověr, z nichž jedna říká, že mléčný oolong se vyrábí ze speciálních čajovníků rostoucích v mlhou opředených taiwanských horách, a že právě tato hustá mlha čajovým lístkům propůjčuje jejich jedinečnou chuť. V neposlední řadě, bychom mohli také věřit legendě, která říká, že čajovníky jsou v zahradách polévány mlékem a posypávány cukrem. Hezká představa, co říkáte? Teď už zbývá jen připravit si Milk Oolong a nechat své myšlenky toulat se po pláních plných zelených čajových lístků komíhajících se v letním vánku a přemýšlet o tom, jak je tomu asi doopravdy.

 
Výtečný Milk Oolong můžete pít po celý den. Jedná se o vícenálevový čaj a z jedné dávky čajových lístků si můžete připravit až pět nálevů, aniž by čaj ztratil svou jemnou chuť a sladké aroma.
 

Výrobce: Gringos & Tea s.r.o., Žižkova 703/72, Ústí nad Labem, 400 01
Skladování: Uchovejte v temnu a suchu
Minimální trvanlivost: 2 roky

Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Milk Oolong
Vaše hodnocení