Yunnanský černý čaj PU Erh

  • Yunnanský černý čaj PU Erh

Royal silken pu'erh 50g

Dostupnost: Skladem

145,00 Kč

Královský čaj Puerh vysoké kvality z oblasti Yunnan, který si zamilujete pro svoji příjemnou zemitou chuť a typické aroma.


Země původu: Čína, Menghai (Yunnan)
Sklizeň: Jaro 2013

Hornatá provincie Jün-nan patří mezi nejnavštěvovanější místa Číny. Neláká přitom pouze turisty, ale také milovníky a znalce čajů, neb právě zde rostou jedny z nejlepších. Lahodné čaje Pu-erh, které se na tomto místě pěstují už více než 1000 let.


Pu-erh je specifický pro svou výraznou barvu i nasládlou chuť, kterou je snadné si oblíbit. Pěstuje se pouze z jediného typu čajovníku, jehož velké listy jsou pokryté stříbrným chmýřím. Zatímco jiné čaje zavadají během dne na slunci, Moonlight, jak vychází z jeho jména, odpočívá spíše pod světlem měsíce. Podobně jako dobré víno navíc tento čaj obvykle zraje i několik let a získává s věkem své jedinečné vlastnosti. Některé Pu-erhy si tak můžete pořídit i za tisíce dolarů.

Mapa Číny

 

Náš čaj silken puerh říjemně povzbudí a pomůže i se spalováním tuků a cholesterolu. Pokud hledáte nového společníka pro své čajové dýchánky, Pu-erh je partner, který nezradí.

Složení:100% čaj Pu-erh