POŠTOVNÉ ZDARMA (PPL) pro objednávky nad 1200kč Více informací
Yunnanský černý čaj PU Erh

Royal silken pu'erh 50g

Puerh Brusinka - ochucený černý čaj

Brusinka - Pu erh - 50g

Moonlight White Puerh - 50g

Hodnocení:
100 % of 100
147 Kč

Půlnoční Pu-erh skrývá pod svým tajemným názvem žlutavý nálev s vůní, která vám připomene čerstvé bylinky a ovoce. V ústech zanechává sladkou chuť, která se příjemně rozvíjí s každým dalším nálevem.

Země původu: China, Yunnan, Lincang

Dostupnost: Skladem
SKU
634223

Hornatá provincie Jün-nan patří mezi nejnavštěvovanější místa Číny. Neláká přitom pouze turisty, ale také milovníky a znalce čajů, neb právě zde rostou jedny z nejlepších. Lahodné čaje Pu-erh, které se na tomto místě pěstují už více než 1000 let.


Pu-erh je specifický pro svou výraznou barvu i nasládlou chuť, kterou je snadné si oblíbit. Pěstuje se pouze z jediného typu čajovníku, jehož velké listy jsou pokryté stříbrným chmýřím. Zatímco jiné čaje zavadají během dne na slunci, Moonlight, jak vychází z jeho jména, odpočívá spíše pod světlem měsíce. Podobně jako dobré víno navíc tento čaj obvykle zraje i několik let a získává s věkem své jedinečné vlastnosti. Některé Pu-erhy si tak můžete pořídit i za tisíce dolarů.

Mapa Číny

Navzdory názvu vás Moonlight White potěší hlavně ráno a po obědě, kdy plně rozvine své aroma a vlastnosti Pokud hledáte nového společníka pro své čajové dýchánky, Pu-erh je partner, který nezradí.


Jak si připravit čaj Pu Erh

Vodou o teplotě 90°C zalejte čaj v poměru 200ml na 1 čajovou lžičku. Ponechte 2-5 minut louhovat. Poté přeceďte. Možno připravit mnoho nálevů

  • Složení:100% čaj Pu-erh
  • Výrobce: Gringos & Tea s.r.o., Žižkova 703/72, Ústí nad Labem, 400 01
  • Skladování: Uchovejte v temnu a suchu
  • Minimální trvanlivost: 2 roky
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Moonlight White Puerh - 50g
Vaše hodnocení