POŠTOVNÉ ZDARMA (PPL) pro objednávky nad 1200kč Více informací
Bílý čaj Bai Mu Dan - White Peony

Royal White Peony - bílý čaj - 50g

Bai Hao Yin Zhen - bílý čaj - 50g

Hodnocení:
100 % of 100
380 Kč

Naprostá špička mezi bílými čaji. Pupeny Bai Hao Yin Zhenu jsou podobně jako u jiných čajů tohoto typu bohatě stříbřitě ochmýřeny. Výsledkem jejich přípravy je vynikající lahodný nálev světle žluté barvy, který chutná doslova sametově a lehce klouže do hrdla. Ovocné aroma květů broskvoně provoní okolí a zanechá příjemný pocit na jazyku. Pokud si rádi dopřejete čaje té nejvyšší kvality, které vhodně doplní lehký oběd vhodně doplní kl se navíc hodí pro každou příležitost, máte před sebou jeden z těch nejlepších.

Země původu: Čína, Fujian, Fu Ding
Sklizeň: 2018

Dostupnost: Není skladem
SKU
10021

Možná byste to do něj na první pohled neřekli, ale Bai Hao Yin Zhen je nejlepší čaj svého druhu a jeden z nejlahodnějších čínských čajů obecně. Historická vzácnost sice předurčovala pití bílé čajové odrůdy pouze císaři, dnes si ji ale můžete vychutnat plnými doušky i vy a povznést tak své čajování na novou úroveň.


Během sklizně se listy Bai Hao Yin Zhen nechají, tak jako před stovkami let, lehce přifermentovat na sluníčku, čímž získávají lehce bylinné aroma. Přirozeně nasládlou květinovou chuť s ovocnými podtóny pak doplňuje jemně svíravá dřevnatost. Jeho sběr je závislý na dobrém počasí a probíhá vždy v první polovině jara, kterou určitě pocítíte na jazyku hned při prvním doušku.

Mapa Číny

I pro tyto své jedinečné vlastnosti se mnoho čajů snaží Stříbrné jehly napodobit, ale autentický pocit pití tohoto unikátního čaje nic nenahradí. Dopřejte si jedinečný zážitek nejlepšího čínského bílého čaje. Příjemná chuť vás bude provázet celým dnem.

Výrobce: Gringos & Tea s.r.o., Žižkova 703/72, Ústí nad Labem, 400 01
Skladování: Uchovejte v temnu a suchu
Minimální trvanlivost: 2 roky

Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Bai Hao Yin Zhen - bílý čaj - 50g
Vaše hodnocení