POŠTOVNÉ ZDARMA (PPL) pro objednávky nad 1200kč Více informací
Earl Grey černý sypaný čaj

Earl Grey - Černý čaj

Bio English Breakfast

Bio English Breakfast

Vanilla Bourbon - černý čaj

Hodnocení:
100 % of 100
Již od 79 Kč

Čaj Vanilka Bourbon v sobě spojuje dvě zdánlivě nespojitelné věci – povzbuzení a relaxaci. Díky obsahu kofeinu černý čaj povzbuzuje naše tělo a dodává mu energii. Naopak vůně vanilky, díky aromatickým látkám v ní obsažených, dokáže harmonizovat naše smysly. Toto jedinečné spojení činí z čaje Vanilka Bourbon lahodný nápoj, který povzbudí tělo a pohladí duši.

Země původu: Srí Lanka

Dostupnost: Skladem
Posledních %1
SKU
4006

Dopřejte si povzbuzení i relaxaci v jediném doušku díky kvalitnímu černému čaji, kterému dodává na výjimečnosti krásná a opojná vůně vanilky.


Čaj Vanilka Bourbon pochází ze Srí Lanky, kde největší část čajové produkce tvoří právě černé čaje. Čajové lístky jsou zde sbírány ručně třikrát za rok, následně jsou lístky ručně rolovány a zoxidované se suší v pecích z jílu. Ceylonské čaje, jak se čajům ze Srí Lanky také říká díky dřívějšímu názvu ostrova, vynikají svou jemnou citrusovou příchutí a jsou používány zejména do různých čajových směsí, z nichž jedna z neoblíbenějších je právě Vanilka Bourbon.

 

Většina produkce čajových lístků ze Srí Lanky míří do západních zemí, kde je pod pojmem čaj ve většině případů myšlen čaj černý. Oproti ostatním druhům čajů vyniká černý čaj svou kvalitou a díky oxidaci čajových lístků také typicky silnou chutí a výraznou vůní, kterou si dokáže uchovat po dlouhé měsíce a při správném skladování i roky.

Složení: pravý černý čaj, aroma, vanilka (0,9 %). Může obsahovat stopy skořápkových plodů.

Příprava: vroucí vodou zalejte čaj v poměru 1 čajová lžička na 150ml vody. Ponechte 3 minuty louhovat. Poté přeceďte.

Kofein: Střední

Výrobce: Gringos & Tea s.r.o., Žižkova 703/72, Ústí n/L, 400 01
Skladování: Uchovejte v temnu a suchu
Minimální trvanlivost: 2 roky

Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Vanilla Bourbon - černý čaj
Vaše hodnocení