POŠTOVNÉ ZDARMA (PPL) pro objednávky nad 1200kč Více informací
Zelený čaj Zelený čaj Mango a Passion fruit

Mango a Passion fruit - zelený čaj

Jasmine Dragon Phoenix Pearls - zelený čaj

Jasmine Dragon Phoenix Pearls

Tropická záře

Hodnocení:
100 % of 100
Již od 79 Kč
Polární záři spatříte jen výjimečně, ale tu Tropickou si můžete sami připravit klidně každý večer. Nachystali jsme opojnou směs zeleného a bílého čaje umocněnou příchutí exotického ovoce. Stačí jeden šálek a nebudete pochybovat, že jde o jeden z čajových zázraků.
Dostupnost: Skladem
Posledních %1
SKU
5001

Není to náhoda. Nápad na spojení bílého čaje císařů s energií, kterou tělu dodává jeho zelený společník, jsme promýšleli dlouho a pečlivě. Hned po prvním nálevu nám ale bylo jasné, že tohle splynutí chutí dlouho neutajíme...


Ananas, papája, ale taky kousky malin a okvětní lístky růží dodaly čajovému mixu to pravé ovocné aroma a tropický nádech, který si můžete užívat během celého dne. Ráno povzbudí, odpoledne potěší a večer navodí uvolněný a příjemný pocit.

Jak bílý, tak zelený čaj navíc mají velmi dobré účinky na lidský organismus, takže díky jejich spojení získáte to nejlepší z obou — pravidelné popíjení např. pomáhá se snížením krevního tlaku, odbouráváním cholesterolu nebo taky s uvolnění stresu. Zkuste to taky.

Jeden doušek pro příjemnou pohodu, dva zpomalují stárnutí a od třetího se v duchu přenesete na tropické ostrovy.

Složení:

Zelený a bílý čaj, lahodné kousky papáji, ananasové sladké kousky, sléz, okvětní lístky růží, jahodové kousky, kousky malin

Výrobce: Gringos & Tea s.r.o., Žižkova 703/72, Ústí nad Labem, 400 01
Skladování: Uchovejte v temnu a suchu
Minimální trvanlivost: 2 roky

Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Tropická záře
Vaše hodnocení