POŠTOVNÉ ZDARMA (PPL) pro objednávky nad 1200kč Více informací

Tai Ping Hou Kui - zelený čaj - 50g

279 Kč

Díky dlouhým a krásným zeleným lístkům si čaj Tai Ping Hou Kui podmaní nejen vaše chuťové pohárky, ale také zrak. Už první dva doušky stačí, abyste se v mysli ocitli na úpatí Žlutých hor — a co teprve, když vypijete celý šálek?

Země původu: Čína provincie An-chuej.
Sklizeň: 2019

Dostupnost: Není skladem
SKU
7754323

Jméno tohoto čaje znamená ve volném překladu Klidný opičí vládce. První čajovník, ze kterého Tai Ping Hou Kui pochází, totiž vyrostl dle legendy na hrobě udatné opice, která po celé zemi hledala svého ztraceného syna. Jestli to tak skutečně je, to necháme na vaší fantazii, jedno se ale příběhu vytknout nedá, tento čaj má v sobě něco magického.


Tai Ping Hou Kui je velmi lahodný a osvěžující, s bohatým aroma a jemně sladkou chutí. Květinové tóny se v nálevu rozhodně nezapřou a někteří z vás jistě lehce ucítí i mořské řasy. Tento zelený čaj se výborně hodí jako doplněk k dobrému jídlu, ale taky coby společník pro klidné večerní posezení, kdy projasní mysl a pomůže navodit pohodovou atmosféru.

Mapa Číny

Je to vítěz řady významných ocenění a ne nadarmo patří mezi deset nejznámějších čínských čajů. Pokud si chcete dopřát skutečně výjimečný zážitek, jen těžko vyberete lépe.

Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Tai Ping Hou Kui - zelený čaj - 50g
Vaše hodnocení