POŠTOVNÉ ZDARMA (PPL) pro objednávky nad 1000kč Více informací
Golden monkey - černý čaj

Golden monkey - černý čaj

Čajové moře s motivem draka

Čajové moře bambusové - Drak a Fénix

Sojový nápoj Kuromame

Hodnocení:
90% of 100
199,00 Kč
Nápoj Kuromame se vyrábí rozemletím stejnojmenných černých sójových bobů bohatých na velké množství CLA a antioxidantů, které pomáhají z těla odbourávat tuky a udržují hladinu cholesterolu v optimální výši. Země původu: Japonsko
Dostupnost: Není skladem
SKU
14588

Sójové boby Kuromame jsou v Japonsku známy již po staletí jako skvělý pomocník při snižování váhy a jsou proto označovány za tajemství japonské diety.


Díky obsahu polyfenolů (isoflavonoidy, anthocyanin), působí sójový nápoj Kuromame na náš organismus jako velmi účinný antioxidant. Odvádí z těla veškeré škodliviny, posiluje naši obranyschopnost a efektivně zpomaluje proces stárnutí buněk. Pravidelná konzumace černých sójových bobů nás dokonce dokáže ochránit proti některým druhům rakoviny, snižuje riziko arteriosklerózy a osteoporózy, zmírňuje negativní příznaky menopauzy a dokáže předcházet kardiovaskulárním onemocněním.

Jak pomáhá nápoj Kuromame při hubnutí?

Sójové boby Kuromame obsahují velké množství kyseliny linolové (CLA), která z těla odbourává tuky, snižuje hladinu cholesterolu a stabilizuje hladinu krevního cukru. Další neméně důležitou látkou, která je sójových bovech Kuromame obsažena je Saponin, jehož účinky na redukci tuků jsou rovněž vědecky prokázány.

Více informací o sójovém nápoji Kuromame najdete zde.
Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Sojový nápoj Kuromame
Vaše hodnocení
Následující produkty by vás mohli zajímat!