Sojový nápoj Kuromame

  • Sojový nápoj Kuromame
  • Sojový nápoj Kuromame
  • Sojový nápoj Kuromame

Sojový nápoj Kuromame

Dostupnost: Není skladem

199,00 Kč
Nápoj Kuromame se vyrábí rozemletím stejnojmenných černých sójových bobů bohatých na velké množství CLA a antioxidantů, které pomáhají z těla odbourávat tuky a udržují hladinu cholesterolu v optimální výši.

Země původu: Japonsko

Sójové boby Kuromame jsou v Japonsku známy již po staletí jako skvělý pomocník při snižování váhy a jsou proto označovány za tajemství japonské diety.


Díky obsahu polyfenolů (isoflavonoidy, anthocyanin), působí sójový nápoj Kuromame na náš organismus jako velmi účinný antioxidant. Odvádí z těla veškeré škodliviny, posiluje naši obranyschopnost a efektivně zpomaluje proces stárnutí buněk. Pravidelná konzumace černých sójových bobů nás dokonce dokáže ochránit proti některým druhům rakoviny, snižuje riziko arteriosklerózy a osteoporózy, zmírňuje negativní příznaky menopauzy a dokáže předcházet kardiovaskulárním onemocněním.

Jak pomáhá nápoj Kuromame při hubnutí?

Sójové boby Kuromame obsahují velké množství kyseliny linolové (CLA), která z těla odbourává tuky, snižuje hladinu cholesterolu a stabilizuje hladinu krevního cukru. Další neméně důležitou látkou, která je sójových bovech Kuromame obsažena je Saponin, jehož účinky na redukci tuků jsou rovněž vědecky prokázány.

Více informací o sójovém nápoji Kuromame najdete zde.

Čaj Kuromame snadno připravíte zalitím rozdrcených sójových bobů horkou vodou a jejich louhováním po dobu 3 – 5 minut. Čaj je možno pít teplý i studený a díky nulovému obsahu kofeinu je možno jej podávat také dětem. Čaj rovněž neobsahuje žádné cukry, jeho konzumace je proto vhodná zejména při redukci váhy a doporučována je i diabetikům a lidem s vysokou hladinou cholesterolu.

Čaj Kuromame je velmi lahodný a jeho sladká a lehce pikantní chuť připomíná mix pražené kávy a sladkých burizonů.

1 sáček
90 - 100 °C
3 až 5 minuty

Možná Vás zaujme i následující