Čaj Rooibos Smetanový Karamel

  • Čaj Rooibos Smetanový Karamel
  • Rooibos Smetanový Karamel

Rooibos Smetanový Karamel - 50g

Dostupnost: Skladem

82,00 Kč
Co se stane, když k dobrému Rooibosu přimícháte sladký karamel a oříšky kola? Nechceme vás ochudit o to lahodné překvapení, ale věřte nám, že podobné čajové potěšení jen tak nezažijete.

Rooibos, to je jihoafrický král čajů. Lék na všechny nemoci a zaháněč stresu, který budete dopíjet s blaženým úsměvem na tváři. Pokud se vyhýbáte cukru, ale sladké chuti nemůžete odolat, Smetanový Karamel bude vaším šampiónem.


Říká se, že drobné kolové oříšky tlumí žízeň i hlad, na nás to ale zdá se nefunguje. Možná to bude těmi karamelovými kousky, po jednom šálku nás totiž vždy okamžitě přepadá chuť na další. Té jemně lahodné a nasládlé chuti se jednoduše nedá odolat.

Pokud vás dohání chuť na něco sladkého, co příště zkusit místo čokolády nálev dobrého čaje? Za kvalitu ručíme, vůně je omamná. Nastartuje vás po ránu nebo příjemně doplní atmosféru večera. Volba je na vás, ale pijte obezřetně. Je návykový!

Složení:

Rooibos, karamelové kousky, oříšky kola 

Použijte 1 lžičku sypaného čaje na 150 ml vody. Čaj zalijte vroucí vodou a nechte 3 až 5 minut louhovat, poté přeceďte. Připravujete-li čaj v konvici, přidejte lžičku čaje navíc.

3 až 6g
100 °C
3 až 5 minut