Rooibos Čokoládové Pokušení

  • Rooibos Čokoládové Pokušení
  • Rooibos Čokoládové Pokušení

Čokoládové Pokušení - Rooibos - 50g

Dostupnost: Skladem

81,00 Kč
Kombinace tmavé čokolády, kapky karamelu a lahodného dua Rooibos a Honeybush, to snad ani není čaj, ale mistrovské dílo v šálku, které můžete obdivovat na jazyku. Hřích by bylo jedině neochutnat. Mlsejte na úrovni.

Ruku na srdce, tabulku čokolády na posezení někdy spořádal snad každý. Hlodalo vás při tom svědomí? Trošičku? Teď už nemusí. Až se příště vydáte na lov sladkostí, zaměřte pohled na konvici a dejte vařit vodu. A když vás u toho někdo přistihne? V pořádku. Zachovejte klid a odpovězte na rovinu: „Jen čaj, ani nesladím.“


Smíchat všechny ingredience v jedno Čokoládové Pokušení byl spontánní nápad, ale věříme, že právě takové nápady přinášejí ty nejlahodnější výsledky. A pokud jste doposud nevěřili v magické účinky čaje, naše sladká kombinace by vás mohla přesvědčit.

 

Královnin tip: Zakápněte čaj trochou mléka a vyzkoušejte pokušení po anglicku. Znamenité!

Složení: Rooibos, Honeybush, kousky tmavé čokolády, karamel kapky, nasekané mandle, pralines broyées, Chia semínka. Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů.

Použijte 1 lžičku sypaného čaje na 150 ml vody. Čaj zalijte vroucí vodou a nechte 3 až 5 minut louhovat, poté přeceďte. Připravujete-li čaj v konvici, přidejte lžičku čaje navíc.

3 až 6g
100 °C
3 až 5 minut