Ovocný sypaný čaj Probuzení

  • Ovocný sypaný čaj Probuzení
  • ukázka balení čaje
  • ovocny caj probuzeni

Probuzení - ovocný čaj

Dostupnost: Skladem

79,00 Kč
Každý, kdo někdy zažil vstávání s šálkem dobrého čaje, potvrdí, jak snadno se ta pohoda a radost přelije do celého dne. A proto jsme si řekli, že tomu pocitu půjdeme naproti a připravíme ideální ranní čajovou směs s lístky Buchu a jasným názvem — Probuzení.

* Povinná pole

79,00 Kč

Taky dobře znáte ten pocit, kdy se tak moc těšíte na další den, že samou radostí ani nezamhouříte oči? Chvilky s ranním čajem jsou prostě neodolatelné. Do naší nové směsi jsme přidali listy bylinky Buchu, melounové kostky a taky citrónovou trávu. Jediné, co nás mrzí je, že k textu nemůžeme připojit i tu opojnou vůni… Zatím!


Buchu, pokud ho neznáte, pochází z jihu Afriky a má terapeutické účinky — detoxikuje organismus. Námořníci ho s sebou hojně vozili zpět do rodné Anglie nebo Holandska, kde se využíval a dodnes využívá právě pro přípravu čajů a díky svým esenciálním olejům taky třeba výrobu kosmetiky. Specifické aroma si oblíbíte po prvním nálevu.

I když jsou jeho účinky nejlepší právě během ranních hodin, můžete si šálek Probuzení dopřát i kdykoliv jindy během dne. Díky ovocným složkám vás příjemně osvěží a dá rychle zapomenout na všechny starosti.

Složení:

Citrónová tráva, melounové kostky, bílý ibišek, kousky jablek s vitamínem C, jablko klíny, kiwi kousky, máta vonná a listy Buchu