Ovocný čaj Medvědí Štěstí

  • Ovocný čaj Medvědí Štěstí

Medvědí Štěstí - ovocný čaj

Dostupnost: Skladem

65,00 Kč

Jaký pocit štěstí asi zažívá medvěd, který najde spoustu čerstvých a lahodných bobulí? Zjistit to můžete s naším novým ovocným čajem, který jich je plný. Neodolatelná směs pro všechny lesní i městské dravce.

* Povinná pole

65,00 Kč

Kdo by to byl řekl, že si mohutný tvor jako medvěd s radostí pochutná na tak drobných lesních plodech. Společně s rostlinkami tvoří dokonce až 90 % jeho jídelníčku. Na tom něco bude, řekli jsme si a svěží ovocnou inspiraci, podle medvědího receptu, jsme hned využili pro naši novou ovocnou čajovou směs.


Ostružinové listí, bezinky, kousky jahod… To jsou jen některé z přísad, které jsme pro čaj Medvědí Štěstí nasbírali a připravili. Nejen, že společně v jednom šálku hezky ladí, pozitivně působí i na zdraví a dodají energii do celého dne nebo zpříjemní večer před pohodlným (zimním) spánkem.

Pokud máte chuť na malé čajově-lesní dobrodružství, stačí ohřát vodu a zalít jednu dvě lžičky. Jestli po vypití budete šťastní jako medvěd, nebo při procházce budete mít štěstí na medvědy, tím si nejsme jistí…

Složení: ibišek, kousky jablek, ostružinové listí, příchuť, bezinky, ostružiny, šípky, kousky jahod, malinový ovocný granulát, černý rybíz.

Použijte 1 lžičku sypaného čaje na 150 ml vody. Čaj zalijte vroucí vodou a nechte 5 až 8 minut louhovat, poté přeceďte.

Připravujete-li čaj v konvici, přidejte lžičku čaje navíc.