POŠTOVNÉ ZDARMA (PPL) pro objednávky nad 1200kč Více informací

Xin Yang Mao Jian - zelený čaj

Hodnocení:
100 % of 100
149 Kč

Pokud hledáte skutečně osvěžující zelený čaj s jemnou chutí, Mao Jian je tím pravým kandidátem. Jeden z nejlahodnějších a nejslavnějších čínských čajů vyniká svým příjemným aroma, které vás doušek po doušku přenese blíže k čajovému ráji.

Země původu: Čína (Henan)

Dostupnost: Není skladem
SKU
500010

Přivézt si z Číny dobrý čaj je povinnost a my se tímto pravidlem poctivě a rádi řídíme už několik let. Mao Jian jsme tím pádem zkrátka nemohli vynechat. Stačí přivonět, napít se a věříme, že budete unešeni stejně jako my.


Své jméno získal pro množství drobných chloupků, které pokrývají jeho krásné, temně zelené listy. Mao Jian, místně znám jako Xin Yang Mao Jian, je další z perel horských čajových farem, které mají v Číně stovky let tradice. Má lehce žlutavý nálev a chuť, o které se vám bude zdát. Dříve prý patřil jen těm nejvznešenějším hostům, dnes si ho ale může dopřát kdokoliv, kdo nepohrdne šálkem kvalitního čaje.

Mapa Číny

 

Výhody zelených čajů většina z nás dobře zná a obzvlášť studenti by mohli vyprávět. Vedle povzbuzení energie a myšlenek, ale velmi dobře pomáhají také s urychlením vyplavování tuků z těla i proti stárnutí buněk. Je to zkrátka zázračný nápoj.

100% zelený čaj Mao Jian

Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Xin Yang Mao Jian - zelený čaj
Vaše hodnocení