POŠTOVNÉ ZDARMA (PPL) pro objednávky nad 1200kč Více informací
Keemun Congou černý sypaný čaj

Keemun Congou

Dian Hong Mao Feng | Yunnan | černý čaj

Yunnan Mao Feng (Dian Hong) - 50g

Keemun Mao Feng - černý čaj - 50g

Hodnocení:
100 % of 100
196 Kč

Qi Men Mao Feng, anglicky Keemun Mao Feng, je považován za nejkvalitnější černý čaj v Číně a jeden z nejlepších na světě. Je pěstován a ručně sbírán v provincii An-chuej v oblasti Čchi-men, které vděčí za své jméno.

Země původu: Čína
Sklizeň: 2023

Dostupnost: Není skladem
SKU
1008

Nejslavnější čínský černý čaj se světovému věhlasu těší již od roku 1875, kdy byl poprvé vyroben. Pěstuje se v nadmořské výšce 400 metrů nad mořem a právem se mu přezdívá „King of black tea" – král mezi černými čaji.


Qi Men Mao Feng je tvořen velkými, hnědočernými až černými čajovými lístky. Z pevně stočených a vzájemně propletených čajových lístků se po zalití uvolní velmi silná a přirozeně nasládlá chuť s jemně kořeněnými tóny a mírnou svíravostí. Čaj také oplývá bohatou květinovou vůní se stopou citrusových plodů, sušených švestek a čokolády.

Mapa Číny

Qi Men Mao Feng vznikl spojením černého čaje Qi Men s vynikajícími vlastnostmi zeleného čaje Mao Feng. Čajové lístky čaje Qi Men Mao Feng jsou pečlivě pěstovány a zpracovány tak, aby se co nejvíce podobaly čajovým lístkům proslulého zeleného čaje Mao Feng, který se vyznačuje celými ochmýřenými listy se silnou, osvěžující chutí a krásnou vůní. Výsledkem je vynikající a celosvětově nejoblíbenější černý čaj.

Výrobce: Gringos & Tea s.r.o., Žižkova 703/72, Ústí nad Labem, 400 01
Skladování: Uchovejte v temnu a suchu
Minimální trvanlivost: 2 roky

Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Keemun Mao Feng - černý čaj - 50g
Vaše hodnocení