POŠTOVNÉ ZDARMA pro objednávky nad 1000kč Více informací
Mate Ostrov Pokladů Yerba mate s rooibosem

Mate Ostrov Pokladů - 50g

japonská konvička Kyusu - černá

Japonská konvička Kyusu - černá

High mountain Oolong

Hodnocení:
100 % of 100
189,00 Kč

Perla mezi polozenými čaji. I tak by se dal nazvat High Mountain Oolong, neboli Gao Shan Tea, pěstovaný v mlhou opředených taiwanských horách v nadmořské výšce přes 1000 metrů nad mořem.

Země původu: Taiwan, Nantou
Sklizeň: jaro 2018

Dostupnost: Není skladem
SKU
FL6145EU

High Mountain Oolong se řadí mezi vysokohorské polofermentované čaje, které se vyznačují lahodnou chutí bez typické svíravosti, kterou známe u čajů zelených.


Čajové plantáže ležící vysoko v taiwanských horách jsou celoročně zahalené v husté mlze, která čajovníkům poskytuje ochranu, ale také časté výkyvy teplot. Ty jsou příčinou pomalejšího růstu čajovníků, díky kterému si čajové lístky zachovávají vysoký obsah všech aktivních látek. Po zalití čajových lístků Vám nálev tmavě zelené barvy poskytne svěží a přesto plnou chuť s květinovými a hedvábně jemnými tóny.

Účinky čaje

Mezi hlavní přednosti čaje High Mountain Oolong patří vysoký obsah antioxidantů, které slouží jako prevence nádorových onemocnění, snižují hladinu tuků a cholesterolu v krvi i krevní tlak. Pravidelné pití čaje pomáhá redukovat stres a deprese, ale zároveň zlepšuje kvalitu spánku. Stimuluje imunitu organismu a zpomaluje proces stárnutí.

Připravte si šálek výtečného High Mountain Oolongu a nechte na své tělo, mysl i chuťové pohárky působit jeho blahodárné účinky.

Napište svou recenzi
Prohlížíte si:High mountain Oolong
Vaše hodnocení