POŠTOVNÉ ZDARMA (PPL) pro objednávky nad 1200kč Více informací

Fujian Mao Feng - zelený čaj

130 Kč

Oslavují ho pro nádherně houževnaté a lehce zkroucené lístky, které mu dodávají jedinečný vzhled. Mao Feng je unikátní čaj s méně travnatou chutí, takže si ho oblíbí i lidé, kteří zelené čaje jinak vůbec nepijí. Také proto patří v rodné Číně i jinde po světě k těm vůbec nejoblíbenějším.

Dostupnost: Není skladem
SKU
500008

Ochmýřené vrcholky Fujianu pocítíte už od prvního nálevu. Lahodná verze slavného čínského zeleného čaje přináší květinovou, aromatickou vůní a osvěžující chuť, kterou nebudete chtít opustit.


Fujian, oblast na jihovýchodním pobřeží Číny, je domovem celé řady výborných čajů. A mezi nimi najdete i náš Mao Feng. Jeho lístky se kroutily a zelenaly na jedné z čajových farem, které se tady rozprostírají pod vrcholky hor. Jestli někdy budete mít cestu kolem, nezapomeňte se na chvíli zastavit.

Mao Feng je výjimečně bohatý na antioxidanty a podobně jako jeho zelení soukmenovci i on pomáhá od celé řady neduhů.

Mapa Číny

Studenti si s chutí dopřejí šálek energie pro snadnější učení a menší stres, noční sovy ocení jeho účinky proti nastupující únavě. Každému bez výjimky pak dodá pohodu na celý den. Je to zkrátka zelený čaroděj a každý šálek pro vás bude potěšením.

Napište svou recenzi
Prohlížíte si:Fujian Mao Feng - zelený čaj
Vaše hodnocení