Sypaný ovocný čaj s popcornem

  • Sypaný ovocný čaj s popcornem
  • filmový ovocný čaj

Movie Night - ovocný čaj - 50g

Dostupnost: Skladem

71,00 Kč
Tak jako si režiséři do filmů vybírají ty nejlepší herce, je i naše Filmová noc pečlivě poskládaná z lahodných kousků ovoce, které prošly castingem. Pohodlně se usaďte, vypněte mobil a nechte čaj v šálku rozehrát oscarové představení chutí.

Cola a popcorn k filmu? To už tady bylo. Dopřejte si nové zážitky s unikátní čajovou kombinaci — s kousky jablek, ananasu, papáji, rybízu, praženými mandlemi, kůrou skořice, červenou řepou, kokosovými čipy a popcornem. Nebezpečně příjemné doplnění pro vaši filmovou noc.


Oslaďte si oblíbené komedie, přidejte aroma dokumentům z neprobádaných dálek nebo se schovejte za pořádný hrnek čaje před děsivými horory. Díky pestré kombinaci plodů je ovocný čaj vhodným doplňkem pro každý žánr. A navíc, i když obsahuje drobné kousky popcornu, nemusíte se, na rozdíl od toho klasického, držet zpátky kvůli kaloriím. Klidně si nalijte druhý i třetí šálek.

Zkrátka horký adept letošních filmových cen. Doslova. Vychutnejte si čerstvý nálev doma nebo ho v termosce propašujte do kina, my vás nepráskneme.

PS: Být nadšencem do filmů není pro popíjení ovocné Filmové noci podmínkou.

Složení: kousky jablek, vitamín C, kůra skořice kasie, kousky ananasu, kousky papáji, rybíz, pražené mandle, kousky červené řepy, kokosové čipy , aroma, popcorn.

Použijte 1 lžičku sypaného čaje na 150 ml vody. Čaj zalijte vroucí vodou a nechte 3 až 5 minut louhovat, poté přeceďte. Připravujete-li čaj v konvici, přidejte lžičku čaje navíc.

1 čajová lžička /150ml
100 °C
5 až 8 minut
   
Složení: kousky jablek, vitamín C, kůra skořice kasie, kousky ananasu, kousky papáji, rybíz, pražené mandle, kousky červené řepy, kokosové čipy , aroma, popcorn.