ovocný čaj citrónový cheesecake

  • ovocný čaj citrónový cheesecake

Citrónový Cheesecake - ovocný čaj - 50g

Dostupnost: Není skladem

71,00 Kč

Když se řekne cheesecake, taky se vám vybaví šálek skvělého čaje? Pokud stále myslíte jen na dezert, zkuste ochutnat náš lahodný citrónový nálev. Tohle mlsání vám rozhodně nikdo vyčítat nebude a bez problému zvládnete dva i tři kousky.

Namíchat dobrý čaj, to je skutečná alchymie. Někdy ale přijde jedna sladká myšlenka a k cíli to máte coby čajovým lístkem dohodil. A tak jsme vzali kousek ananasu, nastrouhanou citronovou kůru, špetku zázvoru a upekli jeden vynikající citrónový cheesecake. Dáte si šálek?


Možná byste tipli, že si na tom úplně prvním cheesecaku pochutnali gurmáni v Americe. Ve skutečnosti to ale bylo mnohem dříve, 4000 let nazpátek ve starém Řecku. Za ty roky se samozřejmě recept mnohokrát upravil a ten, jak ho známe dnes, mají skutečně na svědomí v New Yorku. Děkujeme!

Výhodou našeho „čajového dezertu“ je, že se po něm netloustne. Jedinečnou ovocnou kombinaci s osvěžujícím citrónovým aroma, si navíc můžete zpestřit třeba třtinovým cukrem nebo cukrovým karamelem. Doporučujeme vyzkoušet.

Složení:

Kousky ananasu a jablek s vitamínem C, kandovaný zázvor, ananas, citrónová kůra (5 %), granule citrusového ovoce (1 %), koncentrovaná citronová šťáva.

 

20-25g/litr vody
Ideální teplota vody by měla být do 100 °C