Bylinný čaj pro klidný spánek

  • Bylinný čaj pro klidný spánek

Sweet Dreams - pro váš klidný spánek

Dostupnost: Skladem

59,00 Kč

Nemůžete usnout? S tím se už někdy potkal snad každý z nás. A protože víme, jak taková nespavost komplikuje život, namíchali jsme něco speciálního. Směs bylinek, která se spánkovými problémy zatočí a ještě vám usínání zpříjemní jemnou chutí.


Země původu: EU

* Povinná pole

59,00 Kč

Pamatujte! Kvalitní a dostatečně dlouhý spánek je důležitý pro fyzické i duševní zdraví. Proto jsme do naší bylinkové směsi přidali meduňkovou a šalvějovou nať, které mají relaxační účinky, odbourávají stres a zpříjemňují spánek. Heřmánek je zase účinný proti nespavosti a má vliv na celkové zklidnění organismu. No a fenykl, ten pro změnu podporuje imunitu a taky dobré trávení — to kdybyste si večer dali ještě něco dobrého na zub.

Vychutnejte si chuť a vůni bylinek v horkém čaji a nechte na své tělo působit jejich blahodárné účinky. Přejeme dobrou chuť a klidnou noc.

Složení:

rozinky (rozinky, rostlinný olej), meduňková nať, fenyklový plod, heřmánkový květ, růžový květ, jasmínový květ, voňatková a šalvějová nať

Směs zalijte vroucí vodou v poměru 1-2 lžičky na 1,5 dl vody. Nálev ponechejte v zakryté nádobě louhovat 15 minut a poté sceďte. Nálev připravujte vždy čerstvý. Doporučujeme pít 1-2 krát denně.

6 až 12g
100 °C
15 minut

Možná Vás zaujme i následující