Bio Exotic zelený čaj

  • Bio Exotic zelený čaj

Bio Exotic zelený čaj - 50g

Dostupnost: Skladem

109,00 Kč

Spojení bílého a zeleného čaje společně s exotickou chutí ovoce v Bio kvalitě


Země původu: EU             


 


 

Není to náhoda. Nápad na spojení bílého čaje císařů s energií, kterou tělu dodává jeho zelený společník, jsme promýšleli dlouho a pečlivě. Hned po prvním nálevu nám ale bylo jasné, že tohle splynutí chutí dlouho neutajíme...


Ananas, papája, ale taky kousky malin a okvětní lístky růží dodaly čajovému mixu to pravé ovocné aroma a tropický nádech, který si můžete užívat během celého dne. Ráno povzbudí, odpoledne potěší a večer navodí uvolněný a příjemný pocit.

Jak bílý, tak zelený čaj navíc mají velmi dobré účinky na lidský organismus, takže díky jejich spojení získáte to nejlepší z obou — pravidelné popíjení např. pomáhá se snížením krevního tlaku, odbouráváním cholesterolu nebo taky s uvolnění stresu. Zkuste to taky.

Jeden doušek pro příjemnou pohodu, dva zpomalují stárnutí a od třetího se v duchu přenesete na tropické ostrovy.

Vodou o teplotě 80-90°C zalijte čaj v poměru 1 čajová lžička na 1,5 dl vody. Ponechejte 1-3 minuty louhovat a poté přeceďte.

1 lžička
80 - 90 °C
1-3 minut

bio pravý zelený čaj, bio bílý čaj, bio kousky papáji, (papája, rýžová mouka) bio kousky ananasu, bio kousky jahod, bio kousky malin, bio okvětní lístky růží