Žlutý Zázrak - ajurvédský sypaný čaj

  • Žlutý Zázrak - ajurvédský sypaný čaj

Žlutý Zázrak - ajurvédský čaj

Dostupnost: Skladem

79,00 Kč
Žlutý Zázrak - ajurvédský čaj

* Povinná pole

79,00 Kč

Složení:

Kůra z citrónu - pomáhá odvádět z organismu kyselinu močovou, proto je velmi vhodným prostředkem proti revmatismu, artróze, dně. Dále pomáhá snižovat krevní tlak, zabraňuje vzniku sraženin, kornatění tepen, posiluje játra a žlučník.

Rooibos zelenýbohatý zdroj minerálních látek a vitamínů, pomáhá při bolestech hlavy, nespavosti, kožních obtížích či alergii, posiluje imunitní systém, pomáhá bojovat s nejrůznějšími kožními chorobami, přičemž jde hlavně o akné a rozmanité druhy ekzémů. Roiboos může pomáhat nejen jako nápoj, ale podobně dobré účinky má i pokud ho budeme přímo mazat na postižené místo.

Ananas - ulevuje slinivce břišní, zlepšuje prokrvování, snižuje krevní tlak, brání srážení krve, rozpouští usazeniny na cévní stěně (arterioskleróza), odvádí škodliviny z těla, působí protizánětlivě, uvolňuje svalové i menstruační křeče, odvodňuje a další.

Nana máta Užívá se jako léčivý čaj při onemocnění žlučníku a jater. Má příznivé účinky na nervovou soustavu, mírní bolesti, mírní žaludeční neurózy a zlepšuje i dýchání.

Vousatka citrónováVýskumy v poslední době odhalují možnosti využití Lemongrass - Cymbopogon při léčbě rakoviny viz. studie PubMed, např. v roce 2006 výzkumný tým Ben Gurionovy univerzity v Negevu v Izraeli zjistil, že užívání citronové trávy způsobuje programovanou smrt nádorových buněk, zatímco normální buňky jsou ponechány nepoškozené.

Kardamomodkyseluje organismus, podporuje trávení, eliminuje pálení žáhy, odvodňuje a podporuje funkci ledvin, játrech a močových cest

Fenyk - léčí tlumí křeče v trávicím ústrojí, tlumí nadýmání, tlumí kašel, zvyšuje tvorbu mateřského mléka.

Levandule- Pomáhá proti stresu, pomáhá proti depresím, snižuje krevní tlak, potlačuje růst bakterií,  zklidňuje a uvolňuje tělo.

Květy chmele - nespavost, snižuje horečky, zlepšuje špatné trávení a nechutenství, mají močopudný a derivační účinek