Ajurvedsky caj Africký pomeranč

  • Ajurvedsky caj Africký pomeranč

Africký pomeranč - ajurvédský čaj - 50g

Dostupnost: Skladem

89,00 Kč
Africky pomeranc - ajurvedsky caj

Složení:

rooibosbohatý zdroj minerálních látek a vitamínů, pomáhá při bolestech hlavy, nespavosti, kožních obtížích či alergii, posiluje imunitní systém, pomáhá bojovat s nejrůznějšími kožními chorobami, přičemž jde hlavně o akné a rozmanité druhy ekzémů. Roiboos může pomáhat nejen jako nápoj, ale podobně dobré účinky má i pokud ho budeme přímo mazat na postižené místo.

kardamom - odkyseluje organismus, podporuje trávení, eliminuje pálení žáhy, odvodňuje a podporuje funkci ledvin, játrech a močových cest

skořice - je bohatý zdroj antioxidantů, má antimykotické a antibakteriální účinky, snižuje hodnoty krevního cukru, snižuje riziko vzniku onemocnění srdce, má protizánětlivý účinek 

pomerančová kůra - pomáhá při problémech s trávením, pomáhá při vysoké hladině cholesterolu, může pomáhat i při problémech s kašlem, zánětem průdušek, chřipkou a také astmatem.

hřebíčeksilice v hřebíčku má  protizánětlivé, antioxidační a protiplísňové účinky, užívání hřebíčku může posílit prevenci srdečních chorob, zánětů, má schopnost hubit parazity, dokonce i jejich vajíčka. 

měsíček

zázvor